Portfolio

Prohlédněte si nemovitosti fondu

No items found.
No items found.
No items found.

Arcus City

Developerský projekt rezidenčního bydlení Arcus City od společnosti UBM je umístěn v rychle se rozvíjející čtvrti Stodůlky v Praze 5. Kvalitní bydlení s výhledem v sobě spojuje bezprostřední blízkost malebné přírody a skvělou dopravní dostupnost do centra Prahy. Fond nakoupil v září 2021 celkem 8 bytů o velikosti 41-76 m² a v listopadu 2021 přikoupil dalších 8 bytů. Každý byt má balkón, sklep a parkovací stání. Dokončení 1. etapy projektu je plánováno ve třetím kvartálu 2023.

http://www.arcus-city.cz

Rezidence Braník

Rezidence Braník je moderní designové bydlení umístěné v klidné lokalitě ve staré pražské čtvrti – Braníku. Perfektní umístění budovy, jen pár minut do centra, zajišťuje plnou občanskou vybavenost. V září 2021 nakoupil fond Future X1v tomto projektu 2 dokončené bytové jednotky o velikosti 69 m². Každý byt má terasu, sklep a garážové stání. Byty jsou ve vysokém standardu včetně systému chytré domácnosti – Loxone smart home a jsou vhodné pro dlouhodobý pronájem.

http://www.branikresidences.com

Neugraf

Neugraf je společný projekt developerů UBM Development Czechia a Crestyl. Je umístěný v sousedství parku, a přitom v docházkové vzdálenosti stanice metra Anděl. Uzavřený a bezpečný areál má nepřetržitou recepci 24 hodin 7 dní v týdnu, privátní welness, kavárnu, společnou prádelnu, podzemní parkoviště a hub pro práci a meetingy. Navíc obyvatelé Neugrafu mohou využívat nabíječky pro elektromobily. Na terasovitou střechu plnou zeleně má přístup každý obyvatel Neugrafu, stejně jako do vnitrobloku. V prosinci 2021 nakoupil fond celkem 3 byty o velikosti 85-91 m2. Každý byt má balkón, garážové stání a sklep.

https://www.neugraf.cz

Terasy Plzeňská

Projekt je situován na západním konci ulice Plzeňská na Praze 5. Nachází se v bezprostřední blízkosti Pražského okruhu. Jedná se o velice praktickou lokalitu z pohledu dostupnosti infrastruktury a možnosti cestovat do centra Prahy za prací. Zároveň je však projekt z hlediska nákladů dostupný relativně široké skupině potenciálních nájemníků. V rámci portfolia fondu je tento projekt určený těm zákazníkům, kteří řeší především praktičnost a chtějí za svůj nájem dostat velkou plochu a vynikající dopravní dostupnost stále ještě v Praze. V březnu 2022 fond podepsal rezervační smlouvy na 2 jednotky - byt 3KK o velikosti 92,5 m2 a atelier 3KK 82,5 m2. Obě jednotky mají terasu, sklep a min. jedno parkovací stání.

https://www.terasyplzenska.cz

Rezidence u Rokytky

Projekt se nachází v izolované zástavbě nedaleko ulice Českobrodská přibližně 300 metrů východně od obchodního domu Kaufland a Auto Jarov na křižovatkách Spojovací a Koněvova. Jedná se o bydlení v klidné čtvrti, která je autem dobře dostupná do centra Prahy a zároveň nedaleko městského okruhu. V červnu 2022 podepsal fond rezervační smlouvy na 2 jednotky typu 2KK o velikostech 65 m2 a 54 m2. Ke každému bytu náleží velká terasa, sklep a garážové stání.

https://rezidenceurokytky.cz

Byty Limuzská

Tento projekt se nachází na křižovatce ulic Černokostelecká a Limuzská a nachází se tak přímo u důležitých dopravních tras MHD metra i tramvaje. Je velmi praktický tedy zejména pro ty, kteří mají ve zvyku cestovat na pracoviště či za studiem veřejnou dopravou. Standardy provedení projektu nabízí důstojnou, avšak cenově dostupnou verzi bydlení pro ty, kteří mají omezený rozpočet. V červnu 2022 uzavřel rezervace na 3 jednotky typu 3KK o velikostech 86,8 m2, 86,8 m2 a 87,1 m2. Každý byt má lodžii, balkón, sklep a venkovní parkovací stání.

http://www.bytylimuzska.cz

Nové Modřany

Projekt, který se nachází v urbanisticky rozvíjející se pražské městské čtvrti Modřany, s výbornou dopravní dostupností do centra města a občanskou vybaveností. Jedná se o bydlení v klidné čtvrti, která je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak mladé páry. U projektu se čeká růst jeho hodnoty v závislosti na dokončení plánované trasy metra D. V Lednu 2023 byly podepsány rezervační smlouvy na nákup celkem 13 bytových jednotek a 20 parkovacích stání. Rozdělení jednotek: 4 jednotky typu 1KK, 8 jednotek typu 2KK a jedna jednotka typu 3KK. Každý byt má sklep.

https://www.novemodrany.cz

Novinky

Future X investment community Fund („Fond“) je fond založený podle práva Lichtenštejnska obhospodařovaný  lichtenštejnským správcem fondů společností CAIAC Fund Management AG („CAIAC“). Společnost CAIAC v rámci obhospodařování Fondu provádí veškerá investiční rozhodnutí. Distribuce investic do Fondu je v České republice prováděna prostřednictvím obchodníků s cennými papíry, Conseq Investment Mangement, a.s. a Cyrrus, a.s. 

V případě zájmu o investice do fondu se musíte obrátit na příslušného obchodníka s cennými papíry nebo investičního zprostředkovatele. Společnost FX investment s.r.o. může pouze předat váš kontakt jako zájemce o investici do fondu takovému obchodníkovi s cennými papíry nebo investičnímu zprostředkovateli, není však oprávněna poskytovat investiční služby, ani investice do fondu nabízet, například s vámi probrat výhody či nevýhody vaší investice.

Oficiální název fondu Future X1.

Chcete více informací?