Portfolio

Prohlédněte si nemovitosti fondu

Arcus City

Developerský projekt rezidenčního bydlení Arcus City od společnosti UBM je umístěn v rychle se rozvíjející čtvrti Stodůlky v Praze 5. Kvalitní bydlení s výhledem v sobě spojuje bezprostřední blízkost malebné přírody a skvělou dopravní dostupnost do centra Prahy. Fond nakoupil v září 2021 celkem 8 bytů o velikosti 41-76 m² a v listopadu 2021 přikoupil dalších 8 bytů. Každý byt má balkón, sklep a parkovací stání. Dokončení 1. etapy projektu je plánováno ve třetím kvartálu 2023.

http://www.arcus-city.cz

Neugraf

Neugraf je společný projekt developerů UBM Development Czechia a Crestyl. Je umístěný v sousedství parku, a přitom v docházkové vzdálenosti stanice metra Anděl. Uzavřený a bezpečný areál má nepřetržitou recepci 24 hodin 7 dní v týdnu, privátní welness, kavárnu, společnou prádelnu, podzemní parkoviště a hub pro práci a meetingy. Navíc obyvatelé Neugrafu mohou využívat nabíječky pro elektromobily. Na terasovitou střechu plnou zeleně má přístup každý obyvatel Neugrafu, stejně jako do vnitrobloku. V prosinci 2021 nakoupil fond celkem 3 byty o velikosti 85-91 m2. Každý byt má balkón, garážové stání a sklep.

https://www.neugraf.cz

Terasy Plzeňská

Projekt je situován na západním konci ulice Plzeňská na Praze 5. Nachází se v bezprostřední blízkosti Pražského okruhu. Jedná se o velice praktickou lokalitu z pohledu dostupnosti infrastruktury a možnosti cestovat do centra Prahy za prací. Zároveň je však projekt z hlediska nákladů dostupný relativně široké skupině potenciálních nájemníků. V rámci portfolia fondu je tento projekt určený těm zákazníkům, kteří řeší především praktičnost a chtějí za svůj nájem dostat velkou plochu a vynikající dopravní dostupnost stále ještě v Praze. V březnu 2022 fond podepsal rezervační smlouvy na 2 jednotky - byt 3KK o velikosti 92,5 m2 a atelier 3KK 82,5 m2. Obě jednotky mají terasu, sklep a min. jedno parkovací stání.

https://www.terasyplzenska.cz

Rezidence u Rokytky

Projekt se nachází v izolované zástavbě nedaleko ulice Českobrodská přibližně 300 metrů východně od obchodního domu Kaufland a Auto Jarov na křižovatkách Spojovací a Koněvova. Jedná se o bydlení v klidné čtvrti, která je autem dobře dostupná do centra Prahy a zároveň nedaleko městského okruhu. V červnu 2022 podepsal fond rezervační smlouvy na 2 jednotky typu 2KK o velikostech 65 m2 a 54 m2. Ke každému bytu náleží velká terasa, sklep a garážové stání.

https://rezidenceurokytky.cz

Byty Limuzská

Tento projekt se nachází na křižovatce ulic Černokostelecká a Limuzská a nachází se tak přímo u důležitých dopravních tras MHD metra i tramvaje. Je velmi praktický tedy zejména pro ty, kteří mají ve zvyku cestovat na pracoviště či za studiem veřejnou dopravou. Standardy provedení projektu nabízí důstojnou, avšak cenově dostupnou verzi bydlení pro ty, kteří mají omezený rozpočet. V červnu 2022 uzavřel rezervace na 3 jednotky typu 3KK o velikostech 86,8 m2, 86,8 m2 a 87,1 m2. Každý byt má lodžii, balkón, sklep a venkovní parkovací stání.

http://www.bytylimuzska.cz

Nové Modřany

Projekt, který se nachází v urbanisticky rozvíjející se pražské městské čtvrti Modřany, s výbornou dopravní dostupností do centra města a občanskou vybaveností. Jedná se o bydlení v klidné čtvrti, která je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak mladé páry. U projektu se čeká růst jeho hodnoty v závislosti na dokončení plánované trasy metra D. V Lednu 2023 byly podepsány rezervační smlouvy na nákup celkem 13 bytových jednotek a 20 parkovacích stání. Rozdělení jednotek: 4 jednotky typu 1KK, 8 jednotek typu 2KK a jedna jednotka typu 3KK. Každý byt má sklep.

https://www.novemodrany.cz

Arcus Timber

Další etapa výstavby významného urbanistického projektu Arcus City, který se nachází v blízkosti stanice metra Stodůlky a má tedy vynikající dopravní dostupnost MHD. Projekt je určen primárně těm obyvatelům, kteří chtějí žít sice v Praze, ale zároveň preferují klid. Dvě budovy postavené pod názvem Timber jsou však zásadně odlišné od bytů, které jsme koupili v první fázi. Jedná se totiž o moderní typ dřevostavby v kombinaci s železnou konstrukcí. Smrkové a modřínové dřevo použité na stavbu totiž má schopnost „dýchat“, čímž je celá stavba vhodná například pro alergiky s ideální vlhkostí vzduchu. Projekt je vybaven geotermálními vrty a tepelnými čerpadly země-voda, které budou sloužit pro vytápění, chlazení i TUV. Projekt je rovněž vybaven fotovoltaickými panely jako zdrojem elektrické energie. Fond podepsal v květnu 2023 rezervaci na celou budovu. Celkem je v rezervaci 18 jednotek, 18 podzemních stání a 15 sklepů.

https://www.arcus-city.cz/timber

Astrid Garden

Projekt, který se nachází v rychle se rozvíjející pražské čtvrti Holešovice. Část Holešovic, kde se projekt nachází, je adresou s mimořádným potenciálem pro další rozvoj a my nepochybujeme o tom, že tuto čtvrť čeká velmi příznivý developerský rozvoj. Po dokončení se bude jednat s největší pravděpodobností o nejkvalitnější byty v našem portfoliu z pohledu kombinace kvality a adresy. Tyto byty jsou primárně určeny k nájmu úspěšným lidem, kteří chtějí žít v centru města ve vysoké kvalitě. Od června 2023 má fond pod SOSBK 9 jednotek včetně 9 sklepů a 18 podzemních parkovacích stání.

https://www.astridgarden.cz

Na Mariánské cestě

Brandýs nad Labem je z pohledu naší investiční strategie předměstím Prahy, ačkoliv se nachází za hranicí Hlavního města. Nicméně okres, ve kterém se nachází, se ostatně jmenuje Praha Východ. Na nejbližší metro v Praze Černý Most je to autem cca 15 minut. Do centra Prahy pak řádově 30-45 minut podle náročnosti dopravy. Každopádně tato lokalita je zajímavá pro všechny, kteří chtějí kvalitu, ale nechtějí za ní platit „pražské“ ceny. Projekt Na Mariánské cestě je navíc z pohledu architektury velmi nadstandardním počinem a technické standardy samotného projektu jsou velmi slušné i na pražské poměry. V červnu 2023 si fond zarezervoval celkem 20 jednotek, 20 sklepů a 20 podzemních parkovacích stání.

https://www.namarianskeceste.cz

Novinky

Future X investment community Fund („Fond“) je fond založený podle práva Lichtenštejnska obhospodařovaný  lichtenštejnským správcem fondů společností CAIAC Fund Management AG („CAIAC“). Společnost CAIAC v rámci obhospodařování Fondu provádí veškerá investiční rozhodnutí. Distribuce investic do Fondu je v České republice prováděna prostřednictvím obchodníků s cennými papíry, Conseq Investment Mangement, a.s. a Cyrrus, a.s. 

V případě zájmu o investice do fondu se musíte obrátit na příslušného obchodníka s cennými papíry nebo investičního zprostředkovatele. Společnost FX investment s.r.o. může pouze předat váš kontakt jako zájemce o investici do fondu takovému obchodníkovi s cennými papíry nebo investičnímu zprostředkovateli, není však oprávněna poskytovat investiční služby, ani investice do fondu nabízet, například s vámi probrat výhody či nevýhody vaší investice.

Oficiální název fondu Future X1.

Chcete více informací?