Portfolio

Prohlédněte si nemovitosti fondu

rezidence braník

Rezidence Braník je moderní designové bydlení umístěné v klidné lokalitě ve staré pražské čtvrti – Braníku. Perfektní umístění budovy, jen pár minut do centra, zajišťuje plnou občanskou vybavenost.

V září 2021 nakoupil fond Future X1v tomto projektu 2 dokončené bytové jednotky o velikosti  69 m². Každý byt má terasu, sklep a garážové stání. Byty jsou ve vysokém standardu včetně systému chytré domácnosti – Loxone smart home a jsou vhodné pro dlouhodobý pronájem.

www.branikresidences.com

ARCUS CITY

Developerský projekt rezidenčního bydlení Arcus City od společnosti UBM je umístěn v rychle se rozvíjející čtvrti Stodůlky v Praze 5. Kvalitní bydlení s výhledem v sobě spojuje bezprostřední blízkost malebné přírody a skvělou dopravní dostupnost do centra Prahy.

Fond nakoupil v září 2021 celkem 8 bytů o velikosti 41-76 m². Každý byt má balkón, sklep a parkovací stání. Dokončení 1. etapy projektu je plánováno ve třetím kvartálu 2023.

www.arcus-city.cz

Novinky

Future X investment community Fund („Fond“) je fond založený podle práva Lichtenštejnska obhospodařovaný  lichtenštejnským správcem fondů společností CAIAC Fund Management AG („CAIAC“). Společnost CAIAC v rámci obhospodařování Fondu provádí veškerá investiční rozhodnutí. Distribuce investic do Fondu je v České republice prováděna prostřednictvím obchodníka s cennými papíry Cyrrus, a.s. 

V případě zájmu o investice do fondu se musíte obrátit na příslušného obchodníka s cennými papíry nebo investičního zprostředkovatele. Společnost FX investment s.r.o. může pouze předat váš kontakt jako zájemce o investici do fondu takovému obchodníkovi s cennými papíry nebo investičnímu zprostředkovateli, není však oprávněna poskytovat investiční služby, ani investice do fondu nabízet, například s vámi probrat výhody či nevýhody vaší investice.

Oficiální název fondu Future X1.

Chcete více informací?